Biežāk uzdotie jautājumi

Laipni lūgtas bieži uzdodāmo jautājumu sadaļā! Šeit atradīsiet visas atbildes par mūsu produktiem, piegādi un citu aktuālu informāciju.

Diemžēl preces atgriezt nevar, jo tās tiek piešķirtas kosmētikas kategorijai, kurai netiek piemērota preču atgriešanas politika.

Lai gan mūsu produkts ir dabai draudzīgs, to nerekomedējams lietot grūtniecēm vai barojošām māmiņām.

Pirms pielīmējot lenti krūtīm, pārliecinieties, ka Jūsu āda ir tīra, t.i. neizsmērēta ar krēmiem, eļļām vai losjoniem. Lenti rekomendējams līmēt vismaz pirms 30 minūtēm pirms došanās ārā, jo pa šo laiku lente sāk aktivizēties ķermeņa temperatūras dēļ. Pēc lentes pielīmēšanas, ar rokām paberziet to vietu, kur ir pielīmēts produkts, lai to aktivizētu. Tas samazina risku, ka lente neturēsies.

Mūsu lente krūtīm ir 100% ūdensnoturīga, tāpēc to var lietot arī ūdenī.

Jā, tā var tikt lietota kā alternatīvu krūšturim.

Pirms pielīmējot Her Surprise krūtis formējošu lenti ir rekomedējams lietot krūšgalu uzlīmes kā papildus aizsarglīdzekli jutīgiem krūšgaliem.

Vienā lentes iepakojumā ir 5m lentes, tās apmērām pietiek 6-9 reizēm atkarībā no krūšu lieluma un izvēlēta lentes lietošanas veida.

Kā varam Jums palīdzēt?

Ja biežak uzdodāmo jautājumu sadaļā neatradāt Jums nepieciešamu atbildi, mēs labprāt Jums palīdzēsim atbildēt uz Jūs interesējošiem jautājumiem. Aizpildiet zemās esošu formu un pēc iespējas ātrāk ar Jums sazināsimies.

Jūsu grozs
Jūsu grozā nav preču!
0
Scroll to Top