Privātuma politika

Pamatnoteikumi Šajā privātuma politikā ir aprakstīts, kā mēs (MB “Her Surprise”, uzņēmuma numurs 305623926, J. Jasinskio g. 14A, Viļņa, Lietuva (turpmāk – Pakalpojumu sniedzējs)) vācam un apstrādājam jūsu personisko informāciju, izmantojot mūsu vietni www.hersurprise.lv (turpmāk – Vietne), un kam dati tiek izmantoti. Mēs uzskatām, ka mūsu klients iepazīstas un piekrīt mūsu privātuma politikai, kad viņš / viņa apmeklē mūsu vietni vai kādu no hersurprise.lv sociālo tīklu kontiem vai cenšas gūt labumu no mūsu lojalitātes programmas. Mēs apstrādājam jūsu personas datus atbilstoši Latvijas Republikas likumam par personas datu tiesisko aizsardzību, Vispārīgajiem datu aizsardzības noteikumiem Nr. 2016/679 (kopš 2018. gada 25. maija) – Vispārīgajiem datu aizsardzības noteikumiem Nr. 2016/679 (turpmāk – GDPR) un citiem piemērojamiem datu aizsardzības likumiem. Personas dati Mēs varam no jums apkopot šāda veida datus: vārds, e-pasta adrese, tālruņa numurs, piegādes adrese, IP adrese, informācija par maksājumu (bankas konta numurs, maksājuma veids utt.), pasūtījumu vēsture, PVN rēķina informācija, informācija par neizdevušos maksājumu, pārlūkošanas darbības un modeļi, kā arī cita informācija, kas attiecas uz mūsu līgumu ar klientu. Datu apstrāde: mērķi un uzglabāšanas periods Pakalpojumu sniedzējs vāc klienta personas datus šādiem mērķiem:
 1. Reģistrācija. Klienta vārds un e-pasts. Mēs glabājam šo personisko informāciju 5 gadus pēc jūsu pēdējā pirkuma, izmantojot mūsu vietni.
 2. Līguma sastādīšana un izpildīšana. Klienta vārds, e-pasts, mobilā tālruņa numurs, piegādes adrese, pirkuma / pakalpojuma maksājuma dati (bankas konta numurs, maksājuma veids utt.), pasūtījumu vēsture (iegādātās preces, cena utt.) un cita ar to saistītā informācija mūsu līgumam un tā izpildei. Mēs glabājam šo personisko informāciju 5 gadus pēc jūsu pēdējā pasūtījuma, izmantojot mūsu vietni.
 3. Tiešais mārketings. Klienta vārds, e-pasta adrese, tālruņa numurs, informācija par viņa / viņas datoru, mūsu vietnes apmeklējumi, pārlūkošanas vēsture, tostarp IP adrese, pieteikšanās laiks un datums. Mēs izmantojam jūsu personisko informāciju, lai mēs varētu sazināties ar jums, uzturēt jūs lokā un sniegt informāciju par precēm vai pakalpojumiem, kurus mēs sniedzam, izmantojot e-pasta ziņojumus. Katrā saņemtajā tiešā mārketinga paziņojumā jums tiks dota iespēja atteikties no turpmākas saziņas saņemšanas, informējot mūs pa e-pastu vai ar citiem saziņas līdzekļiem, kas norādīti šajā konfidencialitātes paziņojumā. Parasti mēs neglabāsim jūsu personisko informāciju ilgāk kā piecus gadus pēc pēdējās darbības, izmantojot mūsu vietni (pieteikšanās, reģistrēšanās un (vai) citas darbības).
Sīkdatnes Kas ir sīkdatnes un kā tās tiek izmantotas? Sīkdatne ir teksta informācija, kuru serveris nosūta jūsu pārlūkprogrammai un kas tiek glabāta jūsu pārlūkprogrammā. Šī informācija tiek nosūtīta serverim katru reizi, kad pārlūkprogramma lūdz atvērt Web lapu. Tas ļauj serverim atcerēties pārlūka iestatījumus vai izsekot tīmekļa pārlūkprogrammas apmeklējumiem. Sīkdatnes ļauj vietnei efektīvāk darboties un uzlabot tās pakalpojumus, kā arī sniegt informāciju tīmekļa vietnes administratoriem statistikas vai reklāmas nolūkos. Galvenokārt, lai personalizētu navigācijas pieredzi, atceroties jūs (piemēram, atpazīstot, kad pierakstāties savā kontā, pārtraucat rādīt neatbilstošus reklāmas piedāvājumus utt.). Ja jums nepieciešama plašāka informācija par sīkdatnēm, kuras izmanto šī vietne, lūdzu, izlasiet šeit:
Sīkdatnes nosaukums Platforma Sīkdatnes mērķis Radīšanas brīdis Derīguma termiņš
fbsr_…, fbm_…, fr, oo, ddid Facebook Tiešsaistes reklamēšanas nolūkos, pamatojoties uz trešo personu lietotāju rīcību Pēc vietnes apmeklēšanas 10 minūtes, 1 gads, 90 dienas, 5 gadi, 28 dienas
__utma, __utmb, __utmc, __utmt, __utmz, __utmx,__utmxx, _ga, _gat, _gid,_gat_myTracker Google analytics Patērētāju apmeklējuma analīze Pēc vietnes apmeklēšanas 2 gadi, līdz pārlūks ir atvērts, 18 mēneši
AMP_TOKEN, _gaexp Google analytics Patērētāju datplūsmas analīze tiešsaistes reklāmas nolūkos, pamatojoties uz trešo personu lietotāju rīcību. Pēc vietnes apmeklēšanas 2 gadi, līdz pārlūks ir atvērts, 1 diena

Kā es varu noņemt sīkdatnes?

Izmantojot iestatījumus, sīkfailus var noņemt no daudzām tīmekļa pārlūkprogrammām. Diemžēl mums jums jāatgādina, ka, noņemot navigācijas vai funkcionālās sīkdatnes, mūsu vietnei varētu būt grūtāk orientēties un / vai ierobežot mūsu pakalpojumus. Norādījumus par sīkdatņu pārvaldību dažādās pārlūkprogrammās atradīsiet šeit:

Ja vēlaties iegūt vairāk informācijas par sīkdatnēm un to, kā iestatīt trešo pušu reklamēšanas preferences, dodieties uz vietni youronlinechoices.com/lv/. Ja vēlaties noņemt analītiskos sīkfailus un neļaut Google Analytics platformai apkopot datus par jūsu pārlūkošanas vēsturi, varat instalēt papildu pārlūka paplašinājumu: tools.google.com/dlpage/gaoptout.

Datu saņēmēji

Mēs varam izpaust informāciju par jums mūsu darbiniekiem, vadītājiem, starpniekiem, piegādātājiem vai apakšuzņēmējiem, ja tas ir pamatoti vajadzīgs šiem mērķiem, piemēram, finanšu darījumiem, kas saistīti ar preču iegādi vietnē, vai apstrādei mūsu maksājumu pakalpojumu sniedzējiem, mēs varam pārsūtīt jūsu personas datus citiem īpašu pakalpojumu sniedzējiem, piemēram, vietņu mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, kurjeru pakalpojumiem, serveru un to uzturēšanas pakalpojumu sniedzējiem, e-pasta pakalpojumu sniedzējiem utt.

Mums ir arī tiesības izpaust informāciju par jums saskaņā ar šo konfidencialitātes paziņojumu (izņemot to, ka mēs neizpaužam personas datus trešajām personām):

 • ja mēs uzskatām, ka datu atbrīvošana ir vajadzīga likuma ievērošanai;
 • ja mums jāaizsargā mūsu tiesības un intereses (tas attiecas arī uz jūsu personas informācijas apmaiņu ar trešām personām parādu atgūšanas nolūkos).

Klienta tiesības

Jums ir tiesības:

 1. Iesniegt rakstisku pieprasījumu informēt jūs, ja mēs apstrādājam kādu no jūsu personas datiem; jums ir tiesības zināt, kāda informācija par jums mums ir un kā mēs to izmantojam (kādiem nolūkiem mēs to apstrādājam, konkrētas personiskās informācijas kategorijas, datu saņēmēji vai datu saņēmēju kategorijas). Ja tas ir iespējams, mēs vienmēr nosakām personas datu glabāšanas laiku, pretējā gadījumā mēs definējam kritērijus, kas tiek izmantoti šāda perioda noteikšanai;
 2. Jums ir tiesības pieprasīt, lai visi neprecīzie vai nepietiekamie dati tiktu izlaboti vai aizpildīti;
 3. Pieprasīt mums izdzēst jūsu personisko informāciju. Neskatoties uz to, šīs tiesības nav absolūtas un tās var attaisnot vismaz viena no šiem iemesliem: personas dati vairs nav vajadzīgi mērķiem, kuriem tie tika vākti vai kā citādi apstrādāti; Jūs esat nolēmis atsaukt savu piekrišanu jūsu personas datu apstrādei, kad jūsu personas dati tiek apstrādāti tikai uz piekrišanas pamata un nav cita iemesla jūsu personas datu apstrādei; Jūsu personas dati ir apstrādāti nelikumīgi; Jūsu dati ir jāizdzēš, ja mums tas jādara;
 4. Atsaukt piekrišanu jūsu personas datu apstrādei, kad personas dati tiek apstrādāti tikai uz jūsu piekrišanas pamata;
 5. Pieprasīt, lai mēs pārsūtām jūsu apstrādātos personas datus citam datu pārzinim, kad tas ir tehniski iespējams;
 6. Iesniedziet sūdzību mums vai Valsts datu aizsardzības inspekcijai, ja uzskatāt, ka jūsu kā personas datu subjekta tiesības tiek un / vai var tikt pārkāptas.

Trešo pušu vietnes

Mūsu vietnē var būt saites uz citām vietnēm. Mēs neesam atbildīgi par to, kā trešo personu tīmekļa vietnes ievēro viņu privātuma politiku.

Klienta atbildība

Jūs esat atbildīgs par to, lai visi mums sniegtie dati būtu precīzi, pareizi un pilnīgi. Jums ir pienākums nekavējoties informēt mūs par visām izmaiņām un veikt attiecīgus labojumus reģistrācijas veidlapā (vai informēt mūs pa e-pastu). Mēs neuzņemamies atbildību par zaudējumiem, kas radušies, ja esat mums iesniedzis nepareizu vai nepilnīgu personisko informāciju vai neesat mūs informējis par jebkādām izmaiņām.

Informācija par lojalitātes programmu

Informējam, ka šajā anketā norādīto Jūsu personas datu pārzinis ir MB “Her Surprise” (J.Jasinskio g. 14A, Viļņa, Lietuva, LT-01112, info@hersurprise.lt). Jūsu šajā anketā norādītie dati tiks apstrādāti tikai uz jūsu piekrišanas pamata un tikai tiem mērķiem, kas norādīti anketā, kurai esat piekritis. Jūsu šajā anketā sniegtie dati būs pieejami tikai uzņēmumam MB “Her Surprise” un datu apstrādātājiem, kurus šis uzņēmums piesaistījis noteiktu darbu un pakalpojumu veikšanai šiem uzņēmumiem.

Informējam, ka Jums ir šādas tiesības: tiesības pieprasīt piekļuvi saviem personas datiem un to labošanu vai dzēšanu, tiesības ierobežot apstrādi, tiesības iebilst pret Jūsu personas datu apstrādi un tiesības uz datu pārnesamību. Šīs tiesības varat izmantot likumā noteiktajā kārtībā.

Tiesību izmantošanas pieprasījumi uzņēmumam jāiesniedz rakstiski (t.sk. elektroniskā formātā), un ir jābūt iespējai identificēt pieprasījuma iesniedzēju un datu īpašnieku. Datu īpašnieka identitāti nosaka ar viņa identitāti apliecinošu dokumentu vai elektronisko saziņas līdzekļu palīdzību, kas ļauj pareizi identificēt personu. Ja datu īpašnieks pieprasījumu nosūta pa pastu vai ar kurjeru, pieprasījumam jāpievieno likumā noteiktajā kārtībā apliecināta datu īpašnieka personu apliecinoša dokumenta kopija. Ja datu īpašnieka pārstāvis pieprasa informāciju par personu, viņš iesniedz pārstāvību apliecinošu dokumentu un datu īpašnieka un pārstāvja identitāti apliecinošu dokumentu, ja vien pārstāvja un datu īpašnieka identitāti nevar noskaidrot vai noteikt ar citiem saprātīgiem līdzekļiem.

Attiecībā uz datu īpašnieka tiesību īstenošanu, lūdzam sazināties ar MB “Her Surprise” direktoru Tomas Tiskus (info@hersurprise.lt) vai pašu uzņēmumu caur iepriekš minētajiem kontaktiem.

Jums ir arī tiesības jebkurā laikā atsaukt savu piekrišanu Jūsu datu apstrādei. Piekrišanas atsaukšana neietekmē personas datu apstrādes likumību, pamatojoties uz piekrišanu, kas veikta pirms piekrišanas atsaukšanas. Jūs varat atsaukt savu piekrišanu, sazinoties ar MB “Her Surprise”, izmantojot norādīto kontaktinformāciju.

Tāpat vēlamies norādīt, ka HER SURPRISE lojalitātes programmas klientu anketā norādītie personas dati ir nepieciešami, lai Jūs varētu piedalīties lojalitātes programmā, un, ja Jūs nepiekrītat Jūsu datu apstrādei lojalitātes programmā (vai, ja atsaucat savu piekrišanu), mēs nevarēsim Jūs reģistrēt lojalitātes programmā. Lūdzu, ņemiet vērā arī to, ka Jums ir tiesības brīvi izvēlēties, vai piekrist Jūsu datu apstrādei tiešā mārketinga nolūkos (piekrišana vai nepiekrišana Jūsu datu apstrādei tiešā mārketinga nolūkos nedod nekādu ietekmi Jūsu kļūšanai par lojalitātes programmas dalībnieku un lojalitātes programmas piešķirto tiesību izmantošanai).

Informējam, ka klienta profilā un administrēšanas sistēmā esošie personas dati tiek glabāti tik ilgi, kamēr persona ir lojalitātes programmas dalībnieks un 2 gadus pēc tam, kad tā pārstāj būt lojalitātes programmas dalībnieks. Ja persona klienta veidlapā dod piekrišanu savu datu apstrādei tiešā mārketinga nolūkos, klienta veidlapa un administrēšanas sistēmā esošie personas dati tiek glabāti 3 gadus no piekrišanas atsaukšanas vai tās atsaukšanas dienas termiņa beigām, vai no dienas, kad uzņēmums ir pieņēmis lēmumu vairs neapstrādāt personas datus piekrišanā norādītajiem mērķiem. Šo termiņu var pagarināt, ja personas dati tiek izmantoti vai var tikt izmantoti kā pierādījums vai informācijas avots pirmstiesas vai citā izmeklēšanā, tai skaitā Datu valsts inspekcijas izmeklēšanā, civilprocesā, administratīvajā vai kriminālprocesā, vai jebkurā citā likumā paredzētajā gadījumā. Šādā gadījumā personas datus var glabāt tik ilgi, cik nepieciešams šiem apstrādes nolūkiem, un iznīcināt, tiklīdz tie vairs nav nepieciešami.

Informējam, ka Jums ir tiesības iesniegt sūdzību Datu valsts inspekcijā un tiesā tiesību aktos noteiktajā kārtībā, kā arī sūdzēties tiesā par Datu aizsardzības valsts inspekcijas rīcību (bezdarbību).

MB “Her Surprise” apņemas apstrādāt Jūsu datus likumīgi, godīgi un pārskatāmi, saskaņā ar likumā noteiktajām prasībām tikai šajā piekrišanā noteiktajiem mērķiem, kā arī nodrošināt Jūsu personas datu drošību, īstenot atbilstošus tehniskus un organizatoriskus pasākumus, lai aizsargātu Jūsu personas datus pret nelikumīgu iznīcināšanu un/vai nejaušu pārveidošanu, izpaušanu un pret jebkādu citu nelikumīgu apstrādi.

Privātuma politikas izmaiņas

Mēs paturam tiesības jebkurā laikā pārskatīt vai mainīt šo konfidencialitātes paziņojumu. Atjaunotais vai mainītais paziņojums par konfidencialitāti stāsies spēkā no tā paziņošanas brīža mūsu vietnē. Par visām būtiskām izmaiņām mūsu konfidencialitātes politikā tiks paziņots mūsu vietnē. Neskatoties uz to, jums tas laiku pa laikam jāpārbauda, lai pārliecinātos, vai faktiskā konfidencialitātes politika atbilst jūsu cerībām.

Kontaktinformācija

Ja jums ir kādi jautājumi par šīs Privātuma politikas nosacījumiem, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot tālāk norādītos kontaktus:
MB „Her Surprise“
Uzņēmuma kods: 305623926
Reģistrācijas adrese: J. Jasinskio g. 14A, Viļņa
Adrese saziņai: J. Jasinskio g. 14A, Viļņa
E-pasts: info@hersurprise.lv

Jūsu grozs
Jūsu grozā nav preču!
0
Scroll to Top